DAROWIZNA

JEDNORAZOWA POMOC

Przekazując dowolną kwotę na rzecz stowarzyszenia „Nadzieja” wspierasz naszych podopiecznych

REGULARNE WPŁATY

Wspieraj nas regularnie wpłacając co miesiąc nawet niewielką kwotę, pomagasz nam nieść długofalową pomoc osobom niepełnosprawnymi

Zostań naszym stałym Darczyńcą i pomóż nam systematycznie dbać o osoby niepełnosprawne. Pomóż troszczyć się o tych , którzy o pomoc nie potrafią prosić.

Jak pomagać regularnie?

  1. Zdecyduj jaką kwotę chcesz przekazywać na rzecz naszych podopiecznych, może to być : 10,20,50 czy nawet 100 złotych – to zależy od ciebie. Dla nas każda złotówka ma siłę milionów.
  2. Wybierz swój ulubiony dzień, w którym wybierzesz się na pocztę lub odwiedzisz swój bank, również ten internetowy!
  3. Zastanów się jaką częstotliwością chcesz nam pomagać . Regularnie to nie zawsze znaczy co miesiąc. Możesz wspierać nas raz na kwartał lub dwa razy do roku.
  4. Jeżeli zdarza ci się zapominać o takich  sprawach, warto ustawić stałe zlecenie przelewu  w swoim banku, wtedy pomoc płynie do nas regularnie, a ty nie musisz pamiętać o wykonaniu wpłat

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
bsrdnnadzieja@gmail.com
tel.  791 210 290 / 881 579 333

PAMIĘTAJ!!!!

Od podstawy opodatkowania można odliczyć darowiznę w kwocie nie wyższej niż 6% uzyskanego dochodu ( art.26 ust.1 pkt9 o pdpf).

Darowiznę od osób fizycznych określa ustawa o podatku od osób fizycznych art26 ust1 pkt 9.

Darowiznę od osób prawnych określa ustawa o podatku dochodowym od osób prawnych art18 ust 1.

Należy pamiętać iż w przypadku gdy przedmiotem darowizny są pieniądze to powinna ona być udokumentowana dowodem wpłaty na rachunek bankowy obdarowanej organizacji. Zaś w przypadku darowania rzeczy lub usług-dokumentem potwierdzającym przekazanie tej darowizny oraz dokumentami potwierdzającymi faktyczne wydatki związane z tą darowizną. Dokumenty potwierdzające darowizną przechowujemy 5 lat.

WPŁATA TYTUŁEM: Darowizna
BGŻ BNP PARIBAS
Nr. Konta 46 2030 0045 1110 0000 0427 3000

 

Szybkie wsparcie:
Możesz wesprzeć nasze stowarzyszanie wykupując cegiełkę w kwocie 10zł.

Facebook